O Metal Marine no Duatlón de Guitiriz 2008.

duatlon-guitiriz.jpg

O Club Natación Lalín, Metal Marine Blum, estivo presente noutra cita do calendario galego de Duatlón, o Duatlón de Guitiriz. A alineación que presentamos loitou ao máximo por acadar a mellor clasificación das posibles. Estamos a espera de coñecer os resultados e os tempos por sectores e, unha vez dispoñamos das clasificacións, engadiremolas eiquí.

Só decir que competir nesta disciplina supón sufrir algo máis dunha hora de esforzo máximo, de agonía continuada, e cando rematas a proba parece que ese tempo de competición se fixo eterno. O nivel é altísimo, e está claro que Galicia é unha auténtica potencia no duatlón e triatlón.

Posto Dorsal Nome Club Categoria P. Carreira P. Ciclismo Km/h. P. Carreira META Dif.

1 32 JESUS GOMAR GARCIA CIDADE DE LUGO FLUVIAL SUB23M 1 0:16:13 3 0:37:10 32.3 1 0:08:04 1:01:27

2 179 JOSE MANUEL VIEITO VILACOBA C.T. BRICOSA SANTIAGO ABM 2 0:16:14 6 0:37:15 32.22 2 0:08:05 1:01:33 0:00:07

3 40 FRANCISCO VAZQUEZ FERNANDE ANIGASA CHAMPIONCHIP MURA ABM 4 0:16:16 4 0:37:10 32.29 3 0:08:10 1:01:36 0:00:10

4 44 EMILIO MONTILLA FERNANDEZ CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 3 0:16:15 8 0:37:17 32.19 5 0:08:33 1:02:05 0:00:39

5 34 MANUEL PIÑEIRO LOPEZ CIDADE DE LUGO FLUVIAL SUB23M 11 0:16:44 1 0:36:47 32.62 11 0:08:50 1:02:20 0:00:54

6 31 BORJA GABRIEL CONDE FIGUERO CLUB ATLETISMO PORRIÑO SUB23M 5 0:16:20 2 0:37:08 32.32 16 0:08:58 1:02:25 0:00:59

7 33 NICOLAS DOMINGUEZ GARCIA C.T. BRICOSA SANTIAGO ABM 15 0:16:56 15 0:37:40 31.86 8 0:08:42 1:03:17 0:01:51

8 138 JORGE LOPEZ DE LA PUENTE CIDADE DE LUGO FLUVIAL V1M 10 0:16:44 25 0:38:12 31.42 4 0:08:28 1:03:22 0:01:56

9 39 JOSE MARIA RODRIGUEZ PENA CLUB TRIATLON FERROL ABM 16 0:17:03 16 0:37:42 31.84 6 0:08:39 1:03:23 0:01:57

10 114 JUAN JESUS BARRAL VARELA C.T. BRICOSA SANTIAGO ABM 14 0:16:56 18 0:37:52 31.7 7 0:08:39 1:03:26 0:02:00

11 143 EMILIO JOSE LOUSA REGUEIRO C.T. BRICOSA SANTIAGO ABM 13 0:16:55 19 0:37:52 31.69 10 0:08:50 1:03:36 0:02:10

12 132 AGUSTIN GOMEZ VALIÑAS CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 12 0:16:44 22 0:38:07 31.5 12 0:08:50 1:03:40 0:02:14

13 37 VICTOR FERNANDEZ GARCIA CIDADE DE LUGO FLUVIAL JNM 25 0:17:31 10 0:37:21 32.14 14 0:08:55 1:03:46 0:02:20

14 156 JOSE MANUEL RAMOS VÁZQUEZ C.T. GIMNASIO OLIMPIA-CARBAL ABM 7 0:16:38 27 0:38:18 31.34 15 0:08:56 1:03:50 0:02:24

15 153 LUIS ALBERTO PIÑA REFOJOS UNIVERSIDADE DE VIGO ABM 28 0:17:35 11 0:37:26 32.06 13 0:08:53 1:03:53 0:02:27

16 41 MIGUEL ANGEL ARIAS VILLAJOS CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 33 0:17:43 5 0:37:11 32.28 17 0:09:10 1:04:03 0:02:37

17 45 ENRIQUE MORAN GONZALEZ CLUB ATLETISMO PORRIÑO ABM 30 0:17:36 7 0:37:17 32.2 20 0:09:15 1:04:06 0:02:40

18 36 RUBEN CAAMAÑO NIETO CLUB TRIATLON NOIA ABM 6 0:16:29 28 0:38:21 31.29 28 0:09:29 1:04:18 0:02:52

19 43 CARLOS GARCÍA EXPÓSITO CIDADE DE LUGO FLUVIAL SUB23M 18 0:17:14 20 0:37:53 31.68 18 0:09:13 1:04:19 0:02:53

20 42 MANUEL GAYOSO REAL ANIGASA CHAMPIONCHIP MURA ABM 17 0:17:10 21 0:37:57 31.62 22 0:09:18 1:04:24 0:02:58

21 47 MANUEL MARTINEZ FERNANDEZ ANIGASA CHAMPIONCHIP MURA ABM 23 0:17:29 12 0:37:33 31.97 27 0:09:29 1:04:30 0:03:04

22 107 DIEGO ALVAREZ CARBALLEIRA ANIGASA CHAMPIONCHIP MURA ABM 35 0:17:45 9 0:37:19 32.16 29 0:09:31 1:04:34 0:03:08

23 51 JOSE MARIA RODRIGUEZ MARTIN CLUB TRIATLON CORUÑA SUB23M 21 0:17:28 13 0:37:37 31.91 30 0:09:35 1:04:39 0:03:13

24 48 FRANCISCO GONZALEZ GESTO CIDADE DE LUGO FLUVIAL CDM 26 0:17:33 14 0:37:39 31.88 45 0:09:58 1:05:09 0:03:42

25 122 JESUS FERNANDEZ FERNANDEZ C.T. BRICOSA SANTIAGO ABM 8 0:16:39 59 0:40:17 29.79 9 0:08:43 1:05:38 0:04:12

26 35 ADRIAN VAZQUEZ FERNANDEZ CIDADE DE LUGO FLUVIAL SUB23M 29 0:17:36 17 0:37:50 31.73 61 0:10:18 1:05:43 0:04:16

27 128 ANTONIO XOSÉ GARCÍA SOBRAD CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 19 0:17:27 37 0:39:07 30.69 21 0:09:17 1:05:50 0:04:23

28 125 DAVID FRANCO FERNÁNDEZ UNIVERSIDADE DE VIGO ABM 38 0:17:47 35 0:38:59 30.79 19 0:09:14 1:06:00 0:04:34

29 49 ANDRES LOPEZ TORRES CLUB ATLETISMO PORRIÑO V1M 36 0:17:45 34 0:38:54 30.86 24 0:09:23 1:06:00 0:04:34

30 53 JOSE MANUEL PARDO LEIS ANIGASA CHAMPIONCHIP MURA ABM 39 0:17:59 32 0:38:38 31.07 25 0:09:26 1:06:02 0:04:36

31 59 ROBERTO CARLOS AGRELO GOM ANIGASA CHAMPIONCHIP MURA ABM 22 0:17:29 40 0:39:10 30.64 26 0:09:28 1:06:06 0:04:40

32 108 JUAN JOSE AMOEDO OUTEDA CLUB ATLETISMO PORRIÑO ABM 24 0:17:30 38 0:39:08 30.67 35 0:09:36 1:06:13 0:04:47

33 56 MAXIMINO DE LA IGLESIA CREO CLUB TRIATLON NOIA ABM 45 0:18:15 30 0:38:26 31.23 34 0:09:36 1:06:15 0:04:49

II DUATLON CONCELLO DE GUITIRIZ Páxina 1
Posto Dorsal Nome Club Categoria P. Carreira P. Ciclismo Km/h. P. Carreira META Dif.

34 145 MAURICIO MARTIN NUNES CLUB TRIATLON FERROL ABM 31 0:17:40 36 0:39:06 30.7 33 0:09:36 1:06:20 0:04:54

35 58 ADRIAN BOUZAN ALONSO FOGAR TRIATLON CARBALLO SUB23M 43 0:18:13 29 0:38:25 31.25 39 0:09:47 1:06:24 0:04:58

36 66 JORGE DIZ CARRERA CLUB ATLETISMO PORRIÑO V1M 41 0:18:11 31 0:38:26 31.23 40 0:09:51 1:06:27 0:05:01

37 144 JOSE LUIS LOUZAO TATO C.T. LA FE CORMORANS ABM 44 0:18:14 33 0:38:39 31.06 36 0:09:38 1:06:30 0:05:04

38 151 JOSE MANUEL OTERO FERNANDE ANIGASA CHAMPIONCHIP MURA V1M 55 0:18:31 24 0:38:09 31.46 46 0:09:59 1:06:38 0:05:12

39 60 FRANCISCO JAVIER RAMOS BOTA CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 20 0:17:27 44 0:39:30 30.38 42 0:09:53 1:06:50 0:05:24

40 38 JAIME GARRIDO GARCIA CIDADE DE LUGO FLUVIAL JNM 48 0:18:25 26 0:38:16 31.36 73 0:10:34 1:07:14 0:05:48

41 63 FRANCISCO JAVIER IGLESIAS PRA C.T. BRICOSA SANTIAGO ABM 46 0:18:24 23 0:38:09 31.47 86 0:10:47 1:07:18 0:05:52

42 117 CARLOS DAVID PRIETO LOPEZ CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 37 0:17:46 62 0:40:37 29.55 23 0:09:21 1:07:42 0:06:16

43 75 ANTONIO DIAZ MEIGENGO CLUB NATACION LALIN V1M 56 0:18:31 52 0:39:47 30.17 32 0:09:35 1:07:53 0:06:27

44 166 BORJA SANCHEZ CAMPOS ANIGASA CHAMPIONCHIP MURA SUB23M 54 0:18:30 55 0:39:51 30.12 31 0:09:35 1:07:55 0:06:29

45 79 DIEGO JOSE PIO VAQUERO UNIVERSIDADE DE VIGO ABM 53 0:18:29 50 0:39:45 30.19 38 0:09:46 1:07:59 0:06:33

46 57 JAVIER PEREZ BOUZA CLUB TRIATLON FERROL ABM 49 0:18:26 51 0:39:46 30.18 43 0:09:54 1:08:05 0:06:39

47 74 JUAN CARLOS RECOUSO GARCIA CLUB TRIATLON CORUÑA V1M 68 0:18:57 41 0:39:14 30.6 49 0:10:02 1:08:12 0:06:46

48 68 DANIEL ABELEDO MANTEIGA CIDADE DE LUGO FLUVIAL JNM 57 0:18:36 48 0:39:43 30.22 44 0:09:58 1:08:15 0:06:49

49 70 JUAN MANUEL GARCÍA PEREZ CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 50 0:18:26 46 0:39:39 30.27 60 0:10:18 1:08:22 0:06:56

50 159 MARTIN REIMUNDEZ RODRIGUEZ CLUB TRIATLON NOIA ABM 40 0:18:08 58 0:40:17 29.8 51 0:10:04 1:08:28 0:07:02

51 73 ROBERTO BOGA SANDE CRONOTEC-C. T. VIGO ABM 59 0:18:37 56 0:39:54 30.08 47 0:09:59 1:08:30 0:07:04

52 62 PEDRO ESMORIS GARCIA EV CONFORT-SAN ROQUE ABM 51 0:18:27 54 0:39:51 30.12 62 0:10:19 1:08:36 0:07:10

53 50 ALFREDO TRINCADO FERNANDEZ CRONOTEC-C. T. VIGO ABM 27 0:17:34 39 0:39:10 30.65 116 0:12:01 1:08:44 0:07:18

54 109 JOSE LUIS ARAGUNDE SOUTULLO CLUB OLIMPICO DE VEDRA ABM 42 0:18:13 60 0:40:23 29.73 64 0:10:21 1:08:55 0:07:29

55 64 JOSE ANTONIO ROEL VAZQUEZ CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 61 0:18:39 42 0:39:27 30.42 89 0:10:53 1:08:58 0:07:32

56 61 FRANCISCO JAVIER MOSQUERA C CLUB NATACION LALIN ABM 66 0:18:49 43 0:39:30 30.39 92 0:10:58 1:09:16 0:07:50

57 176 BENIGNO VAL RABADE ANIGASA CHAMPIONCHIP MURA V1M 64 0:18:47 45 0:39:35 30.33 101 0:11:14 1:09:35 0:08:09

58 113 ROBERTO BARRAL NOYA C.T. BRICOSA SANTIAGO CDM 34 0:17:44 78 0:42:10 28.47 41 0:09:51 1:09:44 0:08:18

59 123 FRANCISCO XABIER FERNANDEZ CLUB ATLETISMO PORRIÑO SUB23M 58 0:18:36 57 0:40:09 29.89 103 0:11:16 1:10:01 0:08:35

60 91 ANTONIO REZA MONTENEGRO C.T. GIMNASIO OLIMPIA-CARBAL V1M 80 0:19:24 63 0:40:45 29.45 53 0:10:08 1:10:16 0:08:50

61 90 ROBERTO LAGO GRAÑA UNIVERSIDADE DE VIGO ABM 72 0:19:10 69 0:41:06 29.21 50 0:10:03 1:10:18 0:08:52

62 72 TOME DIAZ LOPEZ CIDADE DE LUGO FLUVIAL CDM 77 0:19:18 64 0:40:53 29.36 56 0:10:11 1:10:21 0:08:55

63 80 ALBERTO RODRIGUEZ MEIRIÑO CRONOTEC-C. T. VIGO ABM 75 0:19:18 66 0:40:58 29.29 54 0:10:09 1:10:24 0:08:58

64 67 BRAIS GOMEZ PAZ CIDADE DE LUGO FLUVIAL JNM 69 0:19:01 71 0:41:13 29.12 59 0:10:14 1:10:27 0:09:01

65 111 JUAN JOSE BALSA ESTEVEZ CLUB TRIATLON NOIA ABM 65 0:18:48 72 0:41:23 29 67 0:10:22 1:10:31 0:09:05

66 158 JUAN CARLOS REGUEIRO RAMOS CLUB NATACION LALIN V1M 76 0:19:18 65 0:40:57 29.31 63 0:10:19 1:10:33 0:09:07

67 164 CARLOS ROZAS SANMARTIN CLUB TRIATLON CORUÑA V1M 73 0:19:15 67 0:40:59 29.28 68 0:10:22 1:10:35 0:09:09

68 69 JUAN PABLO LOPEZ FEIJOO C.C. MONTE ABAIXO ABM 52 0:18:28 75 0:42:01 28.57 55 0:10:09 1:10:36 0:09:10

69 172 JAIME TIZÓN DAVILA C.T. LA FE CORMORANS ABM 88 0:19:46 61 0:40:27 29.68 71 0:10:26 1:10:38 0:09:12

70 46 JUAN SEBASTIAN DIAZ IGLESIAS C.C. MONTE ABAIXO ABM 32 0:17:42 49 0:39:44 30.21 124 0:13:17 1:10:42 0:09:16

71 96 JOSE CARLOS PICALLO GARCIA CLUB NATACION LALIN V1M 78 0:19:19 68 0:41:01 29.27 76 0:10:38 1:10:56 0:09:30

72 89 PELAYO GARCÍA-LOSA RODRÍGUE CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 70 0:19:03 70 0:41:12 29.13 85 0:10:46 1:11:00 0:09:34

73 82 MANUEL JOSE COBREROS VIEITO C.T. BRICOSA SANTIAGO V1M 102 0:20:26 53 0:39:49 30.14 94 0:11:03 1:11:18 0:09:52

74 77 JOSE RAMON TRABAZO BARCALA TRIATLON MOTOBIKE PONTEVE ABM 132 1:00:14 0 0 0 18:42:01 1:11:25 0:09:59

75 178 RUBEN VAZQUEZ ALONSO CLUB ATLETISMO PORRIÑO CDM 84 0:19:33 76 0:42:03 28.54 48 0:10:00 1:11:34 0:10:08

76 177 MIGUEL VARELA FERNANDEZ C.T. BRICOSA SANTIAGO ABM 62 0:18:45 47 0:39:40 30.26 125 0:13:34 1:11:58 0:10:32

77 88 JUAN JOSÉ YÁÑEZ PICO CRONOTEC-C. T. VIGO ABM 60 0:18:37 87 0:42:45 28.07 77 0:10:38 1:12:00 0:10:34

78 157 RAFAEL RECOUSO GARCIA CLUB TRIATLON CORUÑA ABM 0 0 0 0 1:12:03 0:10:37

79 170 JULIO J. SOUTO DIZ CLUB TRIATLON CORUÑA V1M 85 0:19:35 81 0:42:27 28.27 52 0:10:06 1:12:08 0:10:42

80 81 FRANCISCO VILLACAMPA CAAMA CLUB TRIATLON CORUÑA ABM 83 0:19:27 82 0:42:27 28.27 69 0:10:24 1:12:17 0:10:51

81 135 MANUEL LOJO CARAMÉS C.T. LA FE CORMORANS ABM 67 0:18:55 91 0:43:03 27.88 66 0:10:21 1:12:19 0:10:53

82 134 FERNANDO HUELIN TRILLO CIDADE DE LUGO FLUVIAL V2M 86 0:19:43 77 0:42:08 28.49 74 0:10:37 1:12:27 0:11:01

83 115 NICOLAS BAYÓN MELEIRO CIDADE DE LUGO FLUVIAL V1M 99 0:20:20 73 0:41:29 28.93 82 0:10:43 1:12:31 0:11:05

84 84 EMILIO BOLAÑO PEDREIRA CRONOTEC-C. T. VIGO V1M 63 0:18:46 92 0:43:06 27.85 81 0:10:42 1:12:33 0:11:07

85 85 EVARISTO BORRAJO IGLESIAS C.T. GIMNASIO OLIMPIA-CARBAL V1M 81 0:19:24 84 0:42:40 28.13 72 0:10:34 1:12:37 0:11:11

86 120 JULIO CESAR DOMINGUEZ DURAN C.T. LA FE CORMORANS ABM 89 0:19:53 74 0:41:59 28.59 84 0:10:46 1:12:37 0:11:11

87 137 MANUEL LÓPEZ CARBALLEIRA CLUB TRIATLON FERROL ABM 91 0:19:54 79 0:42:13 28.44 75 0:10:37 1:12:43 0:11:17

88 83 FERNANDO MUIÑA FUENTES CLUB TRIATLON FERROL ABM 79 0:19:19 86 0:42:42 28.11 87 0:10:51 1:12:52 0:11:26

89 146 JOSE MANUEL MARTINEZ LOUREI CLUB TRIATLON CORUÑA ABM 100 0:20:25 95 0:43:17 27.73 37 0:09:43 1:13:24 0:11:58

II DUATLON CONCELLO DE GUITIRIZ Páxina 2
Posto Dorsal Nome Club Categoria P. Carreira P. Ciclismo Km/h. P. Carreira META Dif.

90 169 MIGUEL SOTO CASTIÑEIRAS C.T. BRICOSA SANTIAGO SUB23M 87 0:19:46 101 0:44:01 27.27 58 0:10:14 1:14:00 0:12:34

91 106 POL ALONSO OLIVA C.T. BRICOSA SANTIAGO JNM 103 0:20:27 94 0:43:15 27.75 65 0:10:21 1:14:01 0:12:35

92 136 FLAVIO LOMBARDIA TOIRAN CLUB TRIATLON CORUÑA ABM 101 0:20:26 96 0:43:19 27.71 88 0:10:52 1:14:36 0:13:10

93 139 JOSE ANTONIO LOPEZ FERNANDE C.T. LA FE CORMORANS ABM 94 0:19:56 99 0:43:52 27.36 93 0:10:59 1:14:46 0:13:20

94 160 GONZALO PEREIRA FERREIRO ANIGASA CHAMPIONCHIP MURA ABM 111 0:20:56 88 0:42:47 28.05 97 0:11:10 1:14:52 0:13:26

95 95 JULIO MIGUEL CELA CLAVERO CLUB TRIATLON CORUÑA ABM 112 0:20:56 83 0:42:30 28.24 109 0:11:29 1:14:54 0:13:28

96 150 JUAN NEIRA TALAVERA EV CONFORT-SAN ROQUE ABM 90 0:19:54 97 0:43:50 27.38 100 0:11:13 1:14:56 0:13:30

97 93 LUÍS VILA ARIAS CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 95 0:19:59 102 0:44:02 27.26 91 0:10:56 1:14:56 0:13:30

98 99 CELSO SUÁREZ FERNANDEZ EV CONFORT-SAN ROQUE ABM 107 0:20:44 90 0:43:02 27.9 104 0:11:17 1:15:01 0:13:35

99 163 JOSE LUIS RODRIGUEZ JACOME CLUB NATACION LALIN ABM 104 0:20:30 93 0:43:10 27.8 107 0:11:27 1:15:06 0:13:40

100 175 ALBERTO TRINCADO FERNANDEZ CRONOTEC-C. T. VIGO V1M 109 0:20:48 89 0:42:58 27.94 111 0:11:38 1:15:23 0:13:57

101 126 ADÁN GARCÍA JANEIRO ANIGASA CHAMPIONCHIP MURA JNM 74 0:19:18 109 0:46:00 26.09 83 0:10:46 1:16:02 0:14:36

102 130 AGUSTIN GOMEZ BOVEDA UNIVERSIDADE DE VIGO ABM 108 0:20:45 103 0:44:49 26.78 79 0:10:41 1:16:14 0:14:48

103 148 JOSE LUIS MODREGO CASALOTS CRONOTEC-C. T. VIGO V1M 120 0:21:20 100 0:43:54 27.34 98 0:11:11 1:16:25 0:14:59

104 86 FRANCISCO JAVIER ACOSTA CRE CLUB ATLETISMO PORRIÑO V2M 93 0:19:56 105 0:45:42 26.27 99 0:11:12 1:16:48 0:15:22

105 87 ROI CUBA DORADO CIDADE DE LUGO FLUVIAL SUB23M 113 0:20:57 85 0:42:42 28.11 126 0:13:56 1:17:35 0:16:08

106 76 OMAR GONZALEZ SAMPEDRO CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 92 0:19:55 80 0:42:25 28.3 127 0:15:17 1:17:36 0:16:10

107 174 XAVIER TRELLES AÑON C.T. BRICOSA SANTIAGO CDM 97 0:20:12 111 0:46:48 25.64 80 0:10:41 1:17:41 0:16:15

108 147 RODRIGO MILLAN CONDE C.T. BRICOSA SANTIAGO CDM 82 0:19:25 120 0:48:18 24.85 57 0:10:13 1:17:56 0:16:29

109 98 JESUS ANTONIO MARQUE CARBO CLUB NATACION LALIN V2M 124 0:21:44 98 0:43:50 27.38 120 0:12:28 1:18:02 0:16:36

110 152 ALFONSO PEREZ MARTINEZ CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 98 0:20:12 116 0:47:41 25.17 70 0:10:25 1:18:18 0:16:52

111 92 JOSE ALBERTO DELGADO PASTR CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 114 0:20:59 110 0:46:02 26.07 105 0:11:18 1:18:18 0:16:52

112 103 LEANDRO GONZÁLEZ CASTRO C.T. BRICOSA SANTIAGO ABM 116 0:21:04 107 0:45:52 26.17 108 0:11:28 1:18:23 0:16:57

113 173 ALBERTO TOIRÁN PEREZ CIDADE DE LUGO FLUVIAL JNM 71 0:19:04 121 0:48:56 24.53 78 0:10:39 1:18:37 0:17:11

114 118 JESÚS CORA PENABAD EV CONFORT-SAN ROQUE ABM 96 0:20:01 117 0:47:51 25.08 90 0:10:55 1:18:46 0:17:20

115 142 JOSE MANUEL LORENZO FERNAN C.T. LA FE CORMORANS ABM 119 0:21:11 106 0:45:47 26.21 113 0:11:53 1:18:50 0:17:24

116 165 MANUEL MARTIN RUDIÑO IGLESIA C.T. LA FE CORMORANS ABM 117 0:21:09 108 0:46:00 26.09 112 0:11:43 1:18:51 0:17:25

117 100 MIGUEL ANGEL LORENZO ALVARE C.T. GIMNASIO OLIMPIA-CARBAL SUB23M 126 0:22:05 104 0:45:34 26.34 110 0:11:37 1:19:14 0:17:48

118 124 ADRIÁN FRAGA GUERRA CIDADE DE LUGO FLUVIAL CDM 105 0:20:43 114 0:47:17 25.39 106 0:11:22 1:19:20 0:17:54

119 102 ANDRÉ LUIZ GOMES DE MACEDO UNIVERSIDADE DE VIGO ABM 121 0:21:32 112 0:46:49 25.64 95 0:11:06 1:19:26 0:18:00

120 97 ALVARO OGANDO ESPANTOSO TRIATLON MOTOBIKE PONTEVE V1M 115 0:21:03 118 0:48:03 24.98 96 0:11:06 1:20:11 0:18:45

121 104 PEDRO ABELEDO CORTIZAS CIDADE DE LUGO FLUVIAL V1M 106 0:20:43 119 0:48:18 24.85 102 0:11:14 1:20:14 0:18:48

122 119 ANDRES CUPEIRO RICO CLUB TRIATLON FERROL V2M 110 0:20:50 115 0:47:40 25.18 115 0:11:57 1:20:26 0:19:00

123 101 IGNACIO UHIA MAQUIEIRA C.C. MONTE ABAIXO ABM 123 0:21:43 113 0:46:53 25.6 117 0:12:04 1:20:40 0:19:14

124 105 MODESTO RODRIGUEZ OTERO C.T. GIMNASIO OLIMPIA-CARBAL V1M 127 0:22:05 122 0:49:57 24.03 119 0:12:22 1:24:23 0:22:57

125 180 PABLO VILAS CABO C.T. BRICOSA SANTIAGO CDM 128 0:22:20 123 0:50:20 23.85 114 0:11:54 1:24:33 0:23:07

126 161 ISMAEL REY VARELA CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 122 0:21:43 125 0:50:42 23.67 118 0:12:16 1:24:40 0:23:14

127 110 RAUL BALEATO MONTAOS C.T. BRICOSA SANTIAGO CDM 125 0:21:55 124 0:50:39 23.69 123 0:12:56 1:25:29 0:24:03

128 167 MARIO MANUEL SANTANA GOMEZ CLUB TRIATLON CORUÑA ABM 129 0:23:26 127 0:52:13 22.99 122 0:12:53 1:28:31 0:27:05

129 168 JOSE IGNACIO SILVA PEÑA CLUB OLIMPICO DE VEDRA V1M 130 0:23:43 126 0:51:56 23.11 121 0:12:52 1:28:31 0:27:05

130 121 JOSE CARLOS FELIPE PEREZ CLUB TRIATLON CORUÑA ABM 131 0:27:00 128 0:52:24 22.9 128 0:15:39 1:35:02 0:33:36

Anuncios
Deja un comentario

2 comentarios

  1. E como é que non sabía eu nada desta web? Un grupo de boa xente, un bó grupo; claro que faredes un bó papel no campionato galego de duatlon.
    A ver si cadra alguha proba ‘aberta’ para maulas e podo participar… Vémonos.

    Responder
  2. dezarutas

     /  31 marzo 2008

    De maula nada de nada. Xa me gustaría a mín ser capaz de facer esas series de carreira a pé que fas.
    Saúdos.

    Responder

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión / Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión / Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión / Cambiar )

Google+ photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google+. Cerrar sesión / Cambiar )

Conectando a %s

A %d blogueros les gusta esto: