O Metal Marine faino ben no duatlón de Santiago que gaña Gomez Noya.

Acabo de ver a clasificación do duatlón de Santiago encabezada por Gomez Noya. A actuación do noso equipo o Metal Marine Blum Club Natación Lalín foi moi boa. Antonio nos postos cabeceiros, Armando moi ben, Paco Mosquera, Elías, Jacobo… Nesta proba non puden participar por un proceso gripal que me ten de capa caída. Espero recuperarme e voltar a adestrar para poder competir pronto.

Clasificación:

Posto Dorsal Corredor Clube Cat./Posto T. META P.- Carreira1 P.- Bicicleta-Km/h P.- Carreira
1 1 GOMEZ NOYA, FRANCISCO JAVIER CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 0:51:53 1 0:13:44 3 0:31:07 34,70 1 0:07:02
2 62 VICENTE RODRIGUEZ, OSCAR CIDADE DE LUGO FLUVIAL JNM 1 0:52:08 2 0:14:15 1 0:30:35 35,31 2 0:07:18
3 6 CONDE FIGUEROA, BORJA GABRIEL CLUB ATLETISMO PORRIÑO SUB 1 0:53:28 6 0:14:44 2 0:30:50 35,02 4 0:07:54
4 2 VIEITO VILACOBA, JOSE MANUEL C.T. BRICOSA SANTIAGO ABM 0:53:32 4 0:14:39 5 0:31:20 34,46 3 0:07:33
5 4 MONTILLA FERNANDEZ, EMILIO CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 0:54:02 3 0:14:22 9 0:31:44 34,03 6 0:07:56
6 3 VAZQUEZ FERNANDEZ, FRANCISCO ANIGASA CHAMPION CHIP Muralla ABM 0:54:33 5 0:14:42 6 0:31:36 34,17 15 0:08:15
7 10 LOUSA REGUEIRO, EMILIO JOSE C.T. BRICOSA SANTIAGO ABM 0:54:43 15 0:15:02 7 0:31:41 34,08 7 0:08:00
8 8 RODRIGUEZ PENA, JOSE MARIA TRIATLON FERROL ABM 0:54:56 17 0:15:06 10 0:31:45 34,01 11 0:08:05
9 9 BARRAL VARELA, JUAN JESUS C.T. BRICOSA SANTIAGO ABM 0:54:59 14 0:15:00 11 0:31:49 33,94 12 0:08:10
10 66 BOUZA CALVO, RUBEN C.T. BRICOSA SANTIAGO SUB 2 0:55:11 16 0:15:03 12 0:32:06 33,64 8 0:08:02
11 64 CALVO CASTRO, LUIS C.T. BRICOSA SANTIAGO ABM 0:55:17 13 0:14:57 14 0:32:18 33,43 9 0:08:02
12 14 MORAN GONZALEZ, ENRIQUE CLUB ATLETISMO PORRIÑO ABM 0:55:21 23 0:15:41 4 0:31:11 34,63 23 0:08:29
13 7 DOMINGUEZ GARCIA, NICOLAS C.T. BRICOSA SANTIAGO ABM 0:55:24 11 0:14:55 13 0:32:07 33,62 18 0:08:22
14 34 GOMEZ SOUSA, ELPIDIO C.T. GIMNASIO OLIMPIA-Carballiño ABM 0:55:26 10 0:14:54 15 0:32:19 33,41 13 0:08:13
15 11 GOMEZ VALIÑAS, AGUSTIN CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 0:55:37 8 0:14:52 16 0:32:20 33,40 19 0:08:25
16 65 TRILLO BARCA, ALBERTO C.T. BRICOSA SANTIAGO SUB 3 0:56:20 18 0:15:11 8 0:31:42 34,06 72 0:09:27
17 12 FERNANDEZ GARCIA, VICTOR CIDADE DE LUGO FLUVIAL JNM 2 0:56:39 45 0:16:12 17 0:32:24 33,33 10 0:08:03
18 22 GARCIA SOBRADO, ANTONIO JOSE CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 0:56:49 21 0:15:31 27 0:33:01 32,71 17 0:08:17
19 24 LOPEZ TORRES, ANDRES CLUB ATLETISMO PORRIÑO V1M 1 0:56:55 24 0:15:42 21 0:32:48 32,92 20 0:08:25
20 58 ESMORIS MOLINA, PEDRO ANTONIO ANIGASA CHAMPION CHIP Muralla ABM 0:56:58 27 0:15:45 26 0:32:59 32,74 14 0:08:14
21 17 GAYOSO REAL, MANUEL JESUS ANIGASA CHAMPION CHIP Muralla ABM 0:57:03 19 0:15:15 28 0:33:22 32,36 21 0:08:26
22 71 GONZALEZ DATORRE, ANTONIO CLUB NATACION LALIN SUB 4 0:57:13 36 0:15:54 22 0:32:49 32,91 24 0:08:30
23 63 GONZALEZ OJEA, MANUEL CIDADE DE LUGO FLUVIAL V1M 2 0:57:15 38 0:15:56 20 0:32:44 32,99 26 0:08:35
24 18 ALVAREZ CARBALLEIRA, DIEGO ANIGASA CHAMPION CHIP Muralla ABM 0:57:17 44 0:16:10 19 0:32:31 33,21 29 0:08:36
25 15 CAAMAÑO NIETO, RUBEN CLUB TRIATLÓN NOIA ABM 0:57:32 7 0:14:45 30 0:33:50 31,92 46 0:08:57
26 19 RODRIGUEZ MARTINEZ, JOSE MARIA CLUB TRIATLON CORUÑA SUB 5 0:57:35 26 0:15:43 25 0:32:58 32,76 43 0:08:54
27 68 RUANOVA FERNANDEZ, ANXO C.T. BRICOSA SANTIAGO ABM 0:57:41 29 0:15:47 23 0:32:51 32,87 51 0:09:03
28 5 PIÑEIRO LOPEZ, MANUEL CIDADE DE LUGO FLUVIAL SUB 6 0:57:51 28 0:15:46 18 0:32:31 33,21 81 0:09:34
29 21 VAZQUEZ FERNANDEZ, ADRIAN CIDADE DE LUGO FLUVIAL SUB 7 0:57:57 34 0:15:51 24 0:32:55 32,81 57 0:09:11
30 25 PARDO LEIS, JOSE MANUEL ANIGASA CHAMPION CHIP Muralla ABM 0:58:47 43 0:16:06 29 0:33:48 31,95 42 0:08:53
31 16 GARCIA EXPOSITO, CARLOS CIDADE DE LUGO FLUVIAL SUB 8 0:58:57 22 0:15:35 37 0:34:49 31,01 25 0:08:33
Páxina: 1
Vº. Bº. Xuíz Xeral
Posto Dorsal Corredor Clube Cat./Posto T. META P.- Carreira1 P.- Bicicleta-Km/h P.- Carreira
32 144 BARREIRO CARNEIRO, DIEGO C.T. BRICOSA SANTIAGO JNM 3 0:59:01 20 0:15:24 54 0:35:42 30,25 5 0:07:55
33 20 FERNÁNDEZ FERNÁNDEZ, JESÚS C.T. BRICOSA SANTIAGO ABM 0:59:09 12 0:14:56 53 0:35:37 30,32 27 0:08:36
34 13 RAMOS VAZQUEZ, JOSE MANUEL C.T. GIMNASIO OLIMPIA-Carballiño ABM 0:59:15 9 0:14:54 58 0:35:53 30,09 22 0:08:28
35 54 DIAZ IGLESIAS, JUAN SEBASTIAN C.C. MONTE ABAIXO ABM 0:59:20 30 0:15:48 40 0:34:52 30,97 31 0:08:40
36 33 RAMOS BOTANA, JAVIER CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 0:59:22 32 0:15:49 42 0:34:57 30,90 28 0:08:36
37 30 DIZ CARRERA, JORGE JOAQUIN CLUB ATLETISMO PORRIÑO V1M 3 0:59:28 53 0:16:25 32 0:34:16 31,51 35 0:08:47
38 23 FRANCO FERNANDEZ, DAVID UNIVERSIDADE DE VIGO ABM 0:59:37 33 0:15:50 41 0:34:54 30,94 41 0:08:53
39 31 LOUZAO TATO, JOSE LUIS C.T. LA FE-CORMORANS ABM 0:59:40 41 0:15:59 43 0:35:01 30,84 30 0:08:40
40 69 PITA RODRIGUEZ, DAVID C.T. BRICOSA SANTIAGO JNM 4 0:59:42 35 0:15:52 38 0:34:51 30,98 49 0:08:59
41 26 AMOEDO OUTEDA, JUAN JOSE CLUB ATLETISMO PORRIÑO ABM 0:59:44 49 0:16:16 36 0:34:41 31,13 36 0:08:47
42 32 OTERO FERNANDEZ, JOSE MANUEL ANIGASA CHAMPION CHIP Muralla V1M 4 0:59:45 58 0:16:36 31 0:34:01 31,74 55 0:09:08
43 39 PIO VAQUERO, DIEGO JOSE UNIVERSIDADE DE VIGO ABM 0:59:48 39 0:15:57 44 0:35:01 30,84 39 0:08:50
44 98 RUBIO RENDO, GUSTAVO C.T. BRICOSA SANTIAGO ABM 0:59:52 31 0:15:49 46 0:35:15 30,63 37 0:08:48
45 27 DE LA IGLESIA CREO, MAXIMINO CLUB TRIATLÓN NOIA ABM 1:00:01 47 0:16:13 35 0:34:36 31,21 59 0:09:12
46 44 ARAGUNDE SOUTULLO, JOSE LUIS CLUB OLIMPICO DE VEDRA ABM 1:00:17 50 0:16:17 34 0:34:31 31,28 77 0:09:29
47 72 FRAGA COSTA, RUBEN UNIVERSIDADE DE VIGO ABM 1:00:30 40 0:15:58 57 0:35:44 30,22 38 0:08:48
48 45 MOSQUERA CARBON, FRANCISCO JAVIER CLUB NATACION LALIN ABM 1:00:43 56 0:16:34 33 0:34:22 31,42 93 0:09:47
49 42 REIMUNDEZ RODRÍGUEZ, MARTÍN CLUB TRIATLÓN NOIA ABM 1:00:52 48 0:16:14 55 0:35:42 30,25 44 0:08:56
50 156 RODRIGUEZ MARTÍN, JOSE LUIS TRIATLON MOTOBIKE PONTEVEDR ABM 1:01:03 42 0:16:02 69 0:36:18 29,75 32 0:08:43
51 35 IGLESIAS PRADO, FRANCISCO JAVIER C.T. BRICOSA SANTIAGO ABM 1:01:10 55 0:16:32 45 0:35:02 30,82 84 0:09:36
52 29 BOUZAN ALONSO, ADRIAN FOGAR TRIATLON CARBALLO SUB 9 1:01:20 60 0:16:38 52 0:35:28 30,45 61 0:09:14
53 43 BOGA SANDE, ROBERTO CRONOTEC-C.T. VIGO ABM 1:01:22 65 0:16:52 49 0:35:25 30,49 53 0:09:05
54 53 LOPEZ FEIJOO, JUAN PABLO C.C. MONTE ABAIXO ABM 1:01:24 52 0:16:24 59 0:35:53 30,09 54 0:09:07
55 143 BARREIRO CARNEIRO, DAVID C.T. BRICOSA SANTIAGO JNM 5 1:01:33 37 0:15:56 82 0:37:21 28,91 16 0:08:16
56 51 REGUEIRO RAMOS, JUAN CARLOS CLUB NATACION LALIN V1M 5 1:01:40 61 0:16:38 56 0:35:42 30,25 66 0:09:20
57 160 RODRIGUEZ SARMIENTO, JAVIER C.T. GIMNASIO OLIMPIA-Carballiño V1M 6 1:01:41 54 0:16:29 64 0:36:14 29,80 47 0:08:58
58 56 TRABAZO BARCALA, JOSE RAMON TRIATLON MOTOBIKE PONTEVEDR ABM 1:01:42 82 0:17:25 39 0:34:52 30,97 70 0:09:25
59 114 GONZALEZ SAMPEDRO, OMAR CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 1:01:48 74 0:17:17 50 0:35:27 30,46 52 0:09:04
60 136 LAGO GRAÑA, ROBERTO UNIVERSIDADE DE VIGO ABM 1:01:51 73 0:17:11 51 0:35:28 30,45 58 0:09:12
61 138 UBEIRA FERNANDEZ, JORGE UNIVERSIDADE DE VIGO ABM 1:01:56 64 0:16:49 61 0:36:05 29,93 50 0:09:02
62 112 TIZON DAVILA, JAIME C.T. LA FE-CORMORANS ABM 1:02:03 83 0:17:26 48 0:35:24 30,50 60 0:09:13
63 141 VIEITEZ PORTO, ISMAEL TRIATLON MOTOBIKE PONTEVEDR CDM 1 1:02:09 78 0:17:22 47 0:35:20 30,56 73 0:09:27
64 38 SANCHEZ CAMPOS, BORJA ANIGASA CHAMPION CHIP Muralla SUB 10 1:02:11 59 0:16:37 63 0:36:10 29,86 68 0:09:24
65 41 GARCIA PEREZ, JUAN MANUEL CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 1:02:32 57 0:16:35 73 0:36:39 29,46 64 0:09:18
66 96 BERNAL LOPEZ, FERNANDO JOSE C.T. BRICOSA SANTIAGO ABM 1:02:36 46 0:16:13 86 0:37:26 28,85 45 0:08:57
67 40 RECOUSO GARCIA, JUAN CARLOS CLUB TRIATLON CORUÑA V1M 7 1:02:41 66 0:16:56 71 0:36:25 29,65 65 0:09:20
68 124 MARTINEZ LOUREIRO, JOSE MANUEL CLUB TRIATLON CORUÑA ABM 1:02:46 96 0:17:46 62 0:36:08 29,88 40 0:08:52
69 163 VARELA GONZALEZ, JOSE LUIS CLUB ATLETISMO PORRIÑO V1M 8 1:02:53 25 0:15:43 94 0:38:25 28,11 34 0:08:45
70 137 PAZO PAZO, MARTIN UNIVERSIDADE DE VIGO ABM 1:02:58 62 0:16:41 72 0:36:28 29,61 95 0:09:49
71 167 FONTAO AGEITOS, FRANCISCO JAVIER CLUB TRIATLÓN NOIA V1M 9 1:03:13 93 0:17:41 67 0:36:16 29,77 63 0:09:16
72 131 LOPEZ CARBALLEIRA, MANUEL TRIATLON FERROL ABM 1:03:31 99 0:17:49 66 0:36:15 29,79 75 0:09:27
73 102 GONZALEZ GONZALEZ, FLORINDO JOSE C.T. GIMNASIO OLIMPIA-Carballiño ABM 1:03:33 85 0:17:31 70 0:36:20 29,72 88 0:09:42
75 151 IGLESIAS BARREIRA, DAVID C.T. BRICOSA SANTIAGO SUB 11 1:03:34 77 0:17:21 60 0:36:02 29,97 106 0:10:11
74 46 REZA MONTENEGRO, ANTONIO C.T. GIMNASIO OLIMPIA-Carballiño V1M 10 1:03:34 87 0:17:32 75 0:36:46 29,37 62 0:09:16
76 48 RODRIGUEZ MEIRIÑO, ALBERTO CRONOTEC-C.T. VIGO ABM 1:03:45 67 0:16:58 81 0:37:21 28,91 71 0:09:26
77 164 PIÑEIRO PEREZ, ARMANDO CLUB NATACION LALIN V1M 11 1:03:49 101 0:17:51 65 0:36:14 29,80 90 0:09:44
78 101 YAÑEZ PICO, JUAN JOSE CRONOTEC-C.T. VIGO ABM 1:03:59 71 0:17:07 85 0:37:25 28,86 74 0:09:27
79 50 BALSA ESTEVEZ, JUAN JOSE CLUB TRIATLÓN NOIA ABM 1:04:15 69 0:17:02 83 0:37:24 28,87 94 0:09:49
Páxina: 2
Vº. Bº. Xuíz Xeral
Posto Dorsal Corredor Clube Cat./Posto T. META P.- Carreira1 P.- Bicicleta-Km/h P.- Carreira
80 126 VIÑAS ROMERO, ENRIQUE CRONOTEC-C.T. VIGO ABM 1:04:23 100 0:17:50 68 0:36:17 29,76 112 0:10:16
81 52 ROZAS SANMARTIN, CARLOS DANIEL CLUB TRIATLON CORUÑA V1M 12 1:04:26 79 0:17:23 87 0:37:30 28,8 80 0:09:33
82 99 DOMINGUEZ PRADO, IGNACIO C.T. GIMNASIO OLIMPIA-Carballiño ABM 1:04:34 51 0:16:22 105 0:39:29 27,35 33 0:08:43
83 104 DOMINGUEZ DURAN, JULIO CESAR C.T. LA FE-CORMORANS ABM 1:04:49 90 0:17:37 79 0:37:09 29,07 101 0:10:03
84 60 SOUTO DIZ, JULIO JOSE CLUB TRIATLON CORUÑA V1M 13 1:04:53 81 0:17:24 91 0:38:04 28,37 69 0:09:25
85 148 FREIJEIRO LONGUEIRA, DANIEL FOGAR TRIATLON CARBALLO JNM 6 1:05:05 70 0:17:05 95 0:38:33 28,01 76 0:09:27
86 133 DOMINGUEZ FARO, MARCOS ENRIQUE UNIVERSIDADE DE VIGO ABM 1:05:10 80 0:17:24 90 0:37:54 28,49 97 0:09:52
87 139 VAZQUEZ RODRIGUEZ, DAVID UNIVERSIDADE DE VIGO ABM 1:05:13 107 0:18:19 80 0:37:17 28,96 85 0:09:37
88 130 GARCIA GARCIA, JUAN CARLOS TRIATLON FERROL ABM 1:05:20 88 0:17:33 96 0:38:37 27,96 56 0:09:10
89 168 BOLAÑO PEDREIRA, EMILIO CRONOTEC-C.T. VIGO V1M 14 1:05:21 72 0:17:08 97 0:38:41 27,91 79 0:09:32
90 123 LOMBARDIA TOIRAN, FLAVIO CLUB TRIATLON CORUÑA ABM 1:05:24 97 0:17:47 84 0:37:25 28,86 107 0:10:12
91 107 LOJO CARAMES, MANUEL C.T. LA FE-CORMORANS ABM 1:05:29 68 0:17:00 98 0:38:45 27,87 91 0:09:44
92 55 COBREROS VIEITO, MANUEL C.T. BRICOSA SANTIAGO V1M 15 1:05:33 106 0:18:07 77 0:36:56 29,24 121 0:10:30
93 108 LOPEZ PINO, ALBERTO C.T. LA FE-CORMORANS ABM 1:05:35 86 0:17:32 89 0:37:46 28,59 113 0:10:17
94 177 HUELIN TRILLO, FERNANDO JOSE CIDADE DE LUGO FLUVIAL V2M 1 1:05:47 91 0:17:38 93 0:38:19 28,18 96 0:09:50
95 161 BAYON MELEIRO, NICOLAS CIDADE DE LUGO FLUVIAL V1M 16 1:05:48 110 0:18:22 88 0:37:33 28,76 98 0:09:53
96 128 NEIRA TALAVERA, JUAN EV CONFORT-SAN ROQUE ABM 1:06:09 98 0:17:48 92 0:38:18 28,19 100 0:10:03
97 61 VILLACAMPA CAAMAÑO, FRANCISCO CLUB TRIATLON CORUÑA ABM 1:06:10 84 0:17:26 103 0:39:05 27,63 87 0:09:39
98 170 MODREGO CASALOTS, JOSE LUIS CRONOTEC-C.T. VIGO V1M 17 1:06:18 123 0:18:59 76 0:36:54 29,26 118 0:10:25
99 121 CELA CLAVERO, JULIO MIGUEL CLUB TRIATLON CORUÑA ABM 1:06:23 124 0:19:00 74 0:36:42 29,42 124 0:10:41
100 59 RECOUSO GARCIA, RAFAEL CLUB TRIATLON CORUÑA ABM 1:06:33 63 0:16:48 111 0:40:24 26,73 67 0:09:21
101 113 DELGADO PASTRANA, JOSE ALBERTO CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 1:06:40 108 0:18:20 99 0:38:45 27,87 82 0:09:35
102 154 FERNANDEZ COUSO, ELIAS CLUB NATACION LALIN SUB 12 1:06:46 119 0:18:44 78 0:37:06 29,11 127 0:10:56
103 132 GARCIA JANEIRO, ADAN ANIGASA CHAMPION CHIP Muralla JNM 7 1:06:49 75 0:17:19 112 0:40:31 26,65 48 0:08:59
104 106 LOIRA IGLESIAS, ALEJANDRO C.T. LA FE-CORMORANS ABM 1:07:10 94 0:17:42 108 0:39:45 27,16 89 0:09:43
105 172 PERNAS VAZQUEZ, JOSE MANUEL EV CONFORT-SAN ROQUE V1M 18 1:07:36 104 0:17:57 106 0:39:36 27,27 103 0:10:03
106 116 VILA ARIAS, LUIS CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM 1:07:38 92 0:17:39 107 0:39:45 27,16 108 0:10:14
107 117 MOSQUERA ALVAREZ, JACOBO UNIVERSIDADE DE VIGO ABM 1:07:52 89 0:17:34 117 0:40:47 26,48 78 0:09:31
108 153 CUBA DORADO, ROI CIDADE DE LUGO FLUVIAL SUB 13 1:08:03 109 0:18:21 100 0:38:52 27,78 125 0:10:50
109 100 FERREIRO DEAÑO, ALFREDO C.T. GIMNASIO OLIMPIA-Carballiño ABM 1:08:06 95 0:17:44 114 0:40:35 26,61 92 0:09:47
110 122 DURO GONZALEZ, MANUEL CLUB TRIATLON CORUÑA ABM 1:08:13 103 0:17:53 116 0:40:44 26,51 83 0:09:36
111 142 ALONSO OLIVA, POL C.T. BRICOSA SANTIAGO JNM 8 1:08:40 76 0:17:20 121 0:41:42 25,89 86 0:09:38
112 127 CORA PENABAD, JESUS EV CONFORT-SAN ROQUE ABM 1:08:47 102 0:17:52 115 0:40:40 26,55 111 0:10:15
113 109 LORENZO FERNANDEZ, JOSE MANUEL C.T. LA FE-CORMORANS ABM 1:08:48 120 0:18:50 104 0:39:20 27,45 122 0:10:38
114 174 GARCIA VALLEJO, JUAN IGNACIO UNIVERSIDADE DE VIGO V1M 19 1:08:57 112 0:18:25 113 0:40:35 26,61 99 0:09:57
115 178 ACOSTA CRESPO, FRANCISCO JAVIER CLUB ATLETISMO PORRIÑO V2M 2 1:09:08 105 0:17:58 118 0:40:55 26,39 109 0:10:15
116 97 GONZALEZ CASTRO, LEANDRO C.T. BRICOSA SANTIAGO ABM 1:09:19 114 0:18:31 110 0:40:23 26,74 119 0:10:25
117 155 SUEIRO MOSQUERA, JACOBO CLUB NATACION LALIN SUB 14 1:09:37 127 0:19:29 101 0:38:54 27,76 128 0:11:14
118 171 TRINCADO FERNANDEZ, ALBERTO CRONOTEC-C.T. VIGO V1M 20 1:09:53 115 0:18:37 109 0:40:22 26,75 126 0:10:54
119 152 LORENZO ALVAREZ, MIGUEL ANGEL C.T. GIMNASIO OLIMPIA-Carballiño SUB 15 1:10:21 128 0:19:35 102 0:39:03 27,65 131 0:11:43
120 111 SUAREZ PORTO, EDUARDO C.T. LA FE-CORMORANS ABM 1:10:36 111 0:18:23 119 0:41:32 26,00 123 0:10:41
121 135 GOMEZ BOVEDA, AGUSTIN UNIVERSIDADE DE VIGO ABM 1:10:59 117 0:18:41 122 0:41:51 25,80 120 0:10:27
122 173 OGANDO ESPANTOSO, ALVARO TRIATLON MOTOBIKE PONTEVEDR V1M 21 1:11:05 125 0:19:03 120 0:41:38 25,94 116 0:10:24
123 159 RODRIGUEZ OTERO, MODESTO C.T. GIMNASIO OLIMPIA-Carballiño V1M 22 1:11:36 122 0:18:56 123 0:42:25 25,46 110 0:10:15
124 105 FERNANDES DE CARVALHO, ANICETO C.T. LA FE-CORMORANS ABM 1:12:29 116 0:18:39 127 0:43:46 24,67 105 0:10:04
125 134 GOMES DE MACÊDO, ANDRE LUIZ UNIVERSIDADE DE VIGO ABM 1:12:32 126 0:19:17 124 0:42:58 25,13 114 0:10:17
126 175 NAVARRO LORENZO, JOSE MANUEL UNIVERSIDADE DE VIGO V1M 23 1:13:34 131 0:20:17 125 0:43:00 25,11 115 0:10:17
127 176 MARTINEZ SANCHEZ, XESUS C.T. BRICOSA SANTIAGO V2M 3 1:14:03 129 0:19:41 126 0:43:07 25,04 129 0:11:15
Páxina: 3
Vº. Bº. Xuíz Xeral
Posto Dorsal Corredor Clube Cat./Posto T. META P.- Carreira1 P.- Bicicleta-Km/h P.- Carreira
128 157 GONZALEZ RODRIGUEZ, HERMINDO JOSE UNIVERSIDADE DE VIGO ABM 1:14:28 118 0:18:42 130 0:45:21 23,81 117 0:10:25
129 162 REBOREDA GRAÑA, AMADOR CLUB ATLETISMO PORRIÑO V1M 24 1:15:30 113 0:18:29 135 0:46:58 22,99 104 0:10:03
130 110 STEINBRUGGEN CAYO, SERGIO C.T. LA FE-CORMORANS ABM 1:15:44 121 0:18:54 134 0:46:47 23,08 102 0:10:03
131 120 MONTENEGRO ZURITA, JOSE CARLOS CLUB OLIMPICO DE VEDRA ABM 1:16:53 130 0:19:57 128 0:43:51 24,62 136 0:13:05
132 129 CANO PELAEZ, ALBERTO JAVIER TRIATLON FERROL ABM 1:18:01 134 0:21:13 129 0:45:07 23,93 130 0:11:41
133 166 SILVA PEÑA, JOSE IGNACIO CLUB OLIMPICO DE VEDRA V1M 25 1:19:04 136 0:21:48 131 0:45:25 23,77 132 0:11:51
134 165 BAO VIDAL, JESUS CLUB OLIMPICO DE VEDRA V1M 26 1:19:44 135 0:21:34 132 0:46:08 23,41 133 0:12:02
135 125 SANTANA GOMEZ, MARIO MANUEL CLUB TRIATLON CORUÑA ABM 1:20:35 132 0:21:02 133 0:46:44 23,10 135 0:12:49
136 146 PEREZ GOMEZ, ALEXANDRE C.T. BRICOSA SANTIAGO JNM 9 1:21:43 133 0:21:04 136 0:47:55 22,53 134 0:12:44
Dorsal Apelidos e nome Clube Categoría T. 1 T. 2 T. 3
RETIRADOS:
49 GOMEZ PAZ, BRAIS CIDADE DE LUGO FLUVIAL JNM 0:17:00 0:00:00 0:00:00
145 CASTRO SANTOS, MIGUEL C.T. BRICOSA SANTIAGO JNM 0:19:31 0:00:00 0:00:00
150 REMUIÑAN RODRIGUEZ, CARLOS FOGAR TRIATLON CARBALLO JNM 0:18:55 0:00:00 0:00:00
158 BORRAJO IGLESIAS, EVARISTO C.T. GIMNASIO OLIMPIA-Carballiño V1M 0:17:10 0:00:00 0:00:00
Dorsal Apelidos e nome Clube Categoría
NON PRESENTADOS :
28 MARTIN NUNES, MAURICIO TRIATLON FERROL ABM
36 PRIETO LOPEZ, CARLOS DAVID CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM
37 DIAZ MEIGENGO, ANTONIO CLUB NATACION LALIN V1M
47 DIAZ LOPEZ, TOME CIDADE DE LUGO FLUVIAL CDM
57 VAZQUEZ ALONSO, RUBEN CLUB ATLETISMO PORRIÑO CDM
67 CANOSA FERNANDEZ, BRAIS C.T. BRICOSA SANTIAGO SUB23M
70 VILELA PAJARO, ALVARO C.T. BRICOSA SANTIAGO JNM
95 LOPEZ FEIJOO, JOSE MARIA C.C. MONTE ABAIXO ABM
103 CASTRO CASTRO, JORGE C.T. LA FE-CORMORANS ABM
115 PEREZ MARTINEZ, ALFONSO CIDADE DE LUGO FLUVIAL ABM
118 RODRIGUEZ JACOME, JOSE LUIS CLUB NATACION LALIN ABM
119 GARCIA VAZQUEZ, ISMAEL CLUB OLIMPICO DE VEDRA ABM
140 LOPEZ PACHECO, PABLO TRIATLON MOTOBIKE PONTEVEDR CDM
147 CONDE FIGUEROA, ALFONSO JOSE CLUB ATLETISMO PORRIÑO JNM
149 LISTA MUÑIZ, RUBEN FOGAR TRIATLON CARBALLO JNM
169 GOCE LEMOS, JESUS FERNANDO CRONOTEC-C.T. VIGO V1M
179 MARQUE CARBON, JESUS ANTONIO CLUB NATACION LALIN V2M

Anuncios
Deja un comentario

1 comentario

  1. Gómez Noya triunfa na primeira proba da Copa do Mundo 2008. « Rutas ciclistas y demás.

Responder

Introduce tus datos o haz clic en un icono para iniciar sesión:

Logo de WordPress.com

Estás comentando usando tu cuenta de WordPress.com. Cerrar sesión / Cambiar )

Imagen de Twitter

Estás comentando usando tu cuenta de Twitter. Cerrar sesión / Cambiar )

Foto de Facebook

Estás comentando usando tu cuenta de Facebook. Cerrar sesión / Cambiar )

Google+ photo

Estás comentando usando tu cuenta de Google+. Cerrar sesión / Cambiar )

Conectando a %s

A %d blogueros les gusta esto: